Paul Delvaux litografi

289222

DELVAUX, Paul (1897-1994): Le joueur de flute, 1972, signerad och numrerad P. Delvaux 23/75, litografi, 58,3x38,5 cm, förgylld ram
Litteratur: Jacob 56

Rum 6

Paul Delvaux litografi

Budhistorik (5 bud)
1663085
4 400
1656403
4 200
1654921
3 400
1654865
3 200
1652487

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.