Fred Veston akvarell

289221

VESTON, Fred (1900-tal); Figurkomposition, signerad Fred Veston, akvarell, 30x60 cm

Fack 16

Fred Veston akvarell

Budhistorik (34 bud)
1660391
4 400
1660384
4 200
1660374
1660378
1660374
3 800

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.