Stolar Louis XVI-stil

289218

STOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1900-tal, svartmålade samt bronserade, ryggbricka samt sits med broderi, överkragade kannelerade ben, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

Rum 2

Stolar Louis XVI-stil

Budhistorik (2 bud)

1660062
1659396

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.