Tvådelat skåp

289215

VITRINSKÅP, tvådelat, 1900-talets första hälft, bl a betsad ek, överskåp med glasade dörrar, invändigt med hyllplan, totalhöjd ca 210, 95,5x46,5 cm; nyckel finns

Slitage, skador, krön saknas. Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 6

Tvådelat skåp

Budhistorik (36 bud)
1659257
1659255
3 800
1659254
3 600
1659251
3 400
1659245
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.