Kinesisk terrin med imaridekor

289214

TERRIN, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i imari med motiv av blommor, höjd 17 diameter 24,5 cm

Smärre repor

Orientaliskt, Porslin

Monter 10

Budhistorik (3 bud)

1659341
1659340
1657518
500

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.