Bord mahogny

289213

KLAFFBORD, 1900-talets första hälft, mahogny, dekor av delvis intarsia, höjd ca 70, totalt 74x60 cm

Slitage

Rum 8

Bord mahogny

Budhistorik (17 bud)
1659343
1655317
1655317
1659342
950
1655317
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.