Stolar Thonet-typ

289212

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, Thonet-typ, rotting och betsat böjträ, enstaka numrerade, sitthöjd 48 cm

Slitage, sprickor, skador,

Rum 6

Stolar Thonet-typ

Budhistorik (15 bud)
1659312
1 600
1659158
1659158
900
1658700
850
1657801

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.