Ljusstakar porfyrimitation

289197

LJUSSTAKAR, 1 par, omkring 1900, porfyrimitation, förgyllda detaljer, höjd ca 23 cm
Skador: Spricka, smärre skador

Diverse, Belysning

Monter 10

Ljusstakar porfyrimitation

Budhistorik (12 bud)
1660266
750
1660228
700
1659921
650
1657906
600
1653209
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.