Fåtölj 1900-talets andra hälft

289191

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, lös dyna som kan andvändas som extrabädd, djup 100, bredd 86, sitthöjd ca 36, maxhöjd 69 cm

Nyklädd dyna i tyg Lumimarja Marimekko, bruksslitage

Rum 17

Budhistorik (4 bud)

1658087
600
1650936
500
1650519
1648724

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.