Alfred Thörne oljemålning

289188

THÖRNE, Alfred (1850-1916): Skogstjärn, signerad och daterad A Th 1886, olja på duk, ca 27x42 cm, oramad

Dukskada, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Monter 10

Alfred Thörne oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1652629
1652627
750
1648568
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.