Alfred Thörne oljemålning

289187

THÖRNE, Alfred (1850-1916): Skogstjärn, signerad och daterad Alfr. Thörne 1886, olja på duk, ca 34x24 cm

Rum 6

Alfred Thörne oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1660084
6 400
1660064
6 200
1660029
6 000
1660026
5 600
1659931
5 000

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.