Harald Wiberg tusch

289185

WIBERG, Harald (1908-1986): Leopard och jägare, signerad och daterad Harald Wiberg 1961, tusch, ca 27x21 cm

Konst, Teckningar

Fack 17

Harald Wiberg tusch

Budhistorik (4 bud)

1658502
1656794
750
1656793
1652927

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.