Einar Nerman oljemålning

289183

NERMAN, Einar (1883-1983): "Gul ros", signerad och daterad E Nerman -58, olja på pannå, ca 45x30 cm

Rum 4

Einar Nerman oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1661113
1661133
1661113
1 900
1661131
1 800
1661113
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.