Nissan Engel färgetsning

289181

ENGEL, Nissan (född 1931): "Hi Bemol", signerad Nissan Engel, EA, färgetsning, bladmått ca 65x49 cm

Fack 15

Nissan Engel färgetsning

Budhistorik (3 bud)

1659454
1650643
1650642

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.