Verner Thomé oljemålning

289179

THOMÉ, Verner (Finland 1878-1953): Klippig kust, signerad och daterad V. Thomé 1928, olja på pannå, 34x42 cm

Pannån slagit sig, fuktfläckar, smärre obetydliga hål

Rum 11

Verner Thomé oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1659528
3 800
1659719
3 600
1659528
3 400
1657363
3 200
1659527

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.