Vas Kina

289178

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, bär märkning, dekor i underglasblått av fågel och pioner, höjd ca 30 cm

Fotnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 11

Vas Kina

Budhistorik (11 bud)
1659476
1658901
1659475
950
1658901
900
1659467
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.