Jules Finot tillskriven akvarell

289176

FINOT, Jules (1826-1906), tillskriven: Jägare till häst, signerad J. Finot, otydligt daterad, akvarell, 8x10 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 10

Budhistorik (11 bud)
1648142
1659754
750
1648142
700
1659752
650
1648142
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.