Hugo Zuhr oljemålning

289175

ZUHR, Hugo (1895-1971): Landskap, monogramsignerad, olja på duk, 54x73 cm

Dubblerad

Rum 5

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1660225
5 600
1660223
5 400
1660224
5 200
1660223
5 000
1660221
4 800

Slutpris SEK:
5 600
576 EUR, 656 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.