Viktor Holmlund

289174

HOLMLUND, Viktor (1884-1938): Norrländsk höstvy, signerad V Holmlund, olja på duk, 68x87 cm

Obetydligt hål vid ramen

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Viktor Holmlund

Budhistorik (5 bud)
1660020
1659967
1660009
1 900
1659967
1648621
850

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.