F. W. Odelmark akvarell

289172

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Innergård, signerad F. W. Odelmark, akvarell, 40x27 cm,

Konst, Äldre måleri

Rum 6

F. W. Odelmark akvarell

Budhistorik (5 bud)
1659884
1652360
1652359
1650605
1647707

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.