Georg Suttner oljemålning

289171

SUTTNER, Georg (född 1922): "Två kvinnor" signerad Suttner, olja på duk, ca 26x19 cm; oramad

Rum 1

Georg Suttner oljemålning

Budhistorik (22 bud)
1661987
1 600
1661980
1661978
1 400
1660758
1 300
1660490

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.