Per Stenius

289170

STENIUS, Per (Finland 1922-2014): Komposition, signerad och otydligt daterad Stenius -69(?), olja på duk, 65,5x50,5 cm

Tavelvagn 4

Per Stenius

Budhistorik (10 bud)
1660277
4 200
1660274
1660189
3 800
1651360
3 600
1659524
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.