Geor Suttner oljemålningar

289169

SUTTNER, Georg (född 1922): (2), "Mot stjärnorna"" resp. "En krukaI", signerade Suttner, olja på duk, 14x12 resp. 30x10 cm; oramade

Monter 10

Geor Suttner oljemålningar

Budhistorik (13 bud)
1660813
900
1660856
850
1660813
1660847
750
1660813
700

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.