Georg Suttner oljemålning

289168

SUTTNER, Georg (född 1922): (2), "Svängiigt landskap Provance", " resp. komposition, signerade Suttner, olja på duk, ca 18x18 cm; oramade

Rum 1

Georg Suttner oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1661975
1657876
1661972
1657876
1 600
1661971

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.