Georg Suttner oljemålningar

289167

SUTTNER, Georg (född 1922): (2) "Varm sommarkväll" resp. "Förspel II", signerade Suttner, olja på duk, 15x15 resp. 15x14 cm; oramade

Rum 1

Georg Suttner oljemålningar

Budhistorik (14 bud)
1661070
3 800
1661109
3 600
1661070
1654570
1659174
1 900

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.