Hans Viksten

289166

VIKSTEN, Hans (1926-1987): Snöripa i landskap, signerad och daterad Viksten 76F, blandteknik på papper, 31,5x23 cm

Fack 17

Hans Viksten

Budhistorik (4 bud)

1657918
450
1652356
1650431
1647465

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.