Georg Suttner oljemålning

289165

SUTTNER, Georg (född 1922): Hus, signerad Suttner, olja på pannå, 27x35 cm

Mindre skada i marginalen

Monter 15

Georg Suttner oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1661015
1 300
1660487
1661011
1660487
1651219

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.