Georg Suttnet oljemålning

289164

SUTTNER, Georg (född 1922): "kinesiskt markspel", signerad Suttner, olja på duk, 33x33 cm

Rum 6

Georg Suttnet oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1657880
1661649
1657880
1 900
1661640
1 800
1657880
1 700

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.