Suttner Georg oljemålning

289163

SUTTNER, Georg (född 1922): Hus, signerad Suttner, olja på duk, 38x48 cm

Fack 11

Suttner Georg oljemålning

Budhistorik (28 bud)
1660806
3 400
1660808
3 200
1660806
1660803
2 800
1660789
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.