Olle Nyman oljemålning

289161

NYMAN, Olle (1909-1999): "Vita hus", signerad O. Nyman, olja på pannå, 59x42 cm

Smärre krackelyr

Rum 3

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (51 bud)
1659244
12 000
1659449
12 000
1659244
11 500
1659447
11 000
1659244
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.