Hans Viksten

289160

VIKSTEN, Hans (1926-1987): Komposition med figurer i soluppgång, signerad och daterad H Viksten 76F, blandteknik på papper, 31x23 cm

Fack 17

Hans Viksten

Budhistorik (4 bud)

1659082
450
1658280
1658251
1650430

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.