Stekfat tallrikar i porslin Kina

289156

STEKFAT, 2 st, TALLRIKAR, 4 st, porslin Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, stekfatet mått 17x25 resp 41x35 cm

Skador

Orientaliskt, Porslin

Monter 10

Budhistorik (17 bud)
1660286
1 600
1660288
1660286
1 400
1660287
1 300
1660286

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.