Vaser Thell

289152

VASER, 2 st. stengods, Höganäs, Claes Thell, signerade och daterade Thell -66 resp Thell -67, höjd ca 9,5-10, diameter 13-14,5 cm

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 11

Vaser Thell

Budhistorik (2 bud)

1659404
1659366

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.