Vas Thell

289149

VAS, stengods, Höganäs, Claes Thell, signerad och daterad Thell -66, höjd ca 25 cm

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 11

Vas Thell

Budhistorik (4 bud)

1659857
550
1659362
500
1657743
450
1648965

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.