Erland Cullberg oljemålning

289146

CULLBERG, Erland (1931-2012): Komposition med ansikte, signerad E Cullberg, olja på duk, enl uppgift 1960-tal, 54x45 cm

Smärre obetydligt färgbortfall

Rum 11

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1659305
5 800
1659192
5 600
1658423
5 400
1658039
5 200
1658421
5 200

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.