Vas skål Thell

289145

VAS, SKÅL, stengods, Höganäs, Claes Thell, signerade och daterade Thell -02 resp Thell-96, höjd ca 22 resp 9,5, diameter 14,5 cm

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 11

Vas skål Thell

Budhistorik (4 bud)

1658495
1652706
3 600
1649871
1648684

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.