Conny Burman akvarell

289137

BURMAN, Conny (1831-1912): Skuggor Dalarö, signerad och daterad Conny Burman Dalarö -1905, akvarell, 35x25 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Conny Burman akvarell

Budhistorik (3 bud)

1654896
1657450
1654896

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.