Ralph Rilton oljemålning

289136

RILTON, Ralph (1907-2006): "I mjölkbaren", signerad Rilton, enligt uppgift utförd 1948, olja på duk, 61x55 cm

Rum 3

Ralph Rilton oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1659075
4 200
1659109
1659075
3 800
1659107
3 600
1659075
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.