K-G Nilson litografi

289125

NILSON, K.G (född 1942): Broar, signerad och daterad K-G Nilson 1997, 155/295, färglitografi, 30x30 cm

Fack 17

K-G Nilson litografi

Budhistorik (11 bud)
1659876
750
1659859
700
1659872
650
1659859
600
1659847
550

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.