Madeleine Pyk litografier

289124

PYK, Madeleine (född 1934): (3) "Restaurant La Campanette", "Ateljén", samt interiör, signerad M Pyk, numrerade 781/5000, färglitografier, 55x42 resp 57x44 cm cm

Fack 10

Madeleine Pyk litografier

Budhistorik (11 bud)
1657353
1655922
1 900
1657352
1 900
1655922
1 800
1648632
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.