Carl Corssar spegel

289119

SPEGEL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad CC, Carl Corssar, spegelmakare (1791-1827), förgylld, 77x36,5 cm

Senare glas, omförgylld, skador

Speglar

Rum 6

Carl Corssar spegel

Budhistorik (7 bud)
1659331
3 200
1650397
1659330
1650397
2 800
1650303
2 600

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.