Lars Melander

289116

MELANDER, Lars (född 1939): "Improvisation", signerad och daterad Lars Melander 1990, EA, litografi, ca 99x69 cm, rammått 123x90 cm

Fack 18

Lars Melander
Budhistorik (9 bud)
1659600
650
1659496
600
1658717
550
1658706
500
1658716
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.