Väggappliquer 1 par

289115

APPLIQUER, 1 par, 1800-talets andra hälft, Louis XVI-stil, förgyllda, för 2 ljus vardera, pastellagedekor, höjd ca 40 cm

Slitage och skador

Belysning, Vägglampor

Monter 11

Väggappliquer 1 par

Budhistorik (9 bud)
1660045
1660044
950
1660041
900
1660040
850
1660039

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.