Lars Melander

289114

MELANDER, Lars (född 1939): "Yggdrasil", signerad och daterad Lars Melander 1991, 1/185, litografi, 99x70 cm, rammått ca 121x90 cm

Fack 18

Lars Melander
Budhistorik (9 bud)
1658660
650
1658591
600
1654403
550
1658590
550
1654403
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.