Målning 1900-tal

289109

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, olja på duk, 80x100 cm

Spikhål, ytskador

Rum 4

Målning 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
1658883
1 700
1656927
1 600
1656927
1649640
1649639

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.