Spegel med konsol Karl Johan

289108

SPEGEL med konsolbord, 1800-tal, Karl Johan, magogny, spegelnshöjd 187x94, konsolens höjd 40, 90x46 cm

Fanerskador

Möbler, Speglar

Rum 9

Spegel med konsol Karl Johan

Budhistorik (8 bud)
1658068
1657893
850
1657281
700
1656559
650
1655852
600

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.