Blomsterstilleben

289106

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, blomsterstilleben, signerad Van Jakob, olja på pannå, ca 59x49 cm

Rum 5

Blomsterstilleben

Budhistorik (16 bud)
1660289
1660271
950
1660071
900
1656690
850
1659266

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.