Sven-Olof Ehrén Stockholm

289105

EHRÉN, Sven-Olof (född 1927-2004): (3) Stockholmsmotiv, signerade Sven Olof Ehren, numrerade, litografier, varierande mått

Gulnader

Fack 10

Sven-Olof Ehrén Stockholm

Budhistorik (18 bud)
1648841
1 700
1656439
1 600
1648841
1654999
1 400
1648841
1 300

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.