Olle Nyman oljemålning

289103

NYMAN, Olle (1909-1999): "Tennkannan", signerad O. Nyman, olja på pannå, 51x60 cm

Fack 13

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (57 bud)
1660019
12 000
1660018
11 500
1660014
11 000
1660013
10 500
1660010
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.