Väggrelief i flintgods Goldscheider Wien

289102

VÄGGRELIEF, flintgods, Österrike, Goldscheider, stämplad Goldscheider Wien samt MADE IN GERMAY, etikettmärkt Goldscheider WIEN, polykrom dekor, höjd ca 32 cm

Smärre krackelyr

Keramik/Porslin

Monter 11

Budhistorik (1 bud)

1647665
2015-01-19 10:58:29

2015-01-28 kl 14:35
Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.